Najbliższe przetargi

ZC-07/2015 Dostawa elementów preizolowanych
ZC-06/2015 Dostawa Belzony
ZP-01/2015 Przebudowa sieci cieplnych w rejonie ulic Antoniukowskiej, Branickiego, I Armii Wojska...
ZR-09/2015 Uzupełnienia nawierzchni asfaltowych
ZR-14/2015 Sukcesywne dostawy ubrań roboczych, obuwia i środków ochron indywidualnmych na...
ZR-04/2015 Dostawa węzłów mieszkaniowych
ZAPYTANIE OFERTOWE (Wykonanie operatów szacunkowych)

Zobacz wszystkie przetargi >>Najlepsze prace magisterskie w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska w województwie. MPEC sponsorem konkursu.


Rozstrzygnięty został konkurs FSNT NOT , na najlepsze prace magisterskie absolwentów białostockich uczelni wyższych w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska. MPEC Białystok był jednym ze sponsorów jubileuszowej, 20. edycji tego wydarzenia.

Rozdanie nagród dla absolwentów Politechniki Białostockiej, Uniwersytetu w Białymstoku i Uniwersytetu Medycznego,  odbyło się we wtorek (9 listopada 2010 r.) w sali konferencyjnej NOT przy ul. Skłodowskiej w Białymstoku.


Uroczystość wręczenia nagród za najlepsze prace magisterskie

Komisja konkursowa za najlepszą uznała pracę Anety Szulęckiej (Uniwersyter w Białymstoku" zatytułowaną "Badanie fototrwałości i lewomepromazyny w warunkach laboratoryjnych i środowiskowych".

MPEC Białystok od lat wspiera konkursy promujące najlepsze prace magisterskie absolwentów białostockich uczelni wyższych. W tym roku byliśmy już także współsponsorem uroczystości rozdania nagród za najlepsze prace magisterskie z dziedziny budownictwa i i inżynierii środowiska, która odbyła się w marcu.

Ten wkład we wspieranie młodych naukowców został doceniony przez  organizatorów, którzy 9 listopada przekazali MPEC jedną z pamiątkowych statuetek przygotowanych dla sponsorów jubileuszowej edycji konkursu na najlepsze prace w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska.
Powrót
Przerwy w dostawie ciep?a

22 maja: ulice Warszawska, Branickiego i Elektryczna
25-28 Maj, Białowny 5
28-29 Maj; Św. Wojciecha 12 IW
1-2 Czerwiec; Mieszka I 2/1 IW
2-3 Czerwiec, Mieszka I 2/1 IIW
8-9 Czerwiec; Piastowska 3C IW i IIW
9-10 Czerwiec; Piastowska 3B IW i IIW

Zobacz wszystkie przerwy >>