Najbliższe przetargi

Sprzedaż ładowarki kołowej
ZR-30/2013 Budowa sieci w ul. Puchalskiego, przyłączy do budynków przy ul. Józefa...
ZP-05/2014 Wykonanie i dostawa kompaktowych węzłów cieplnych
ZP-02/2014 Modernizacja sieci cieplnej osiedlowej w rejonie ulicy Konopnickiej i Skorupskiej w...

Zobacz wszystkie przetargi >>Najlepsze prace magisterskie w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska w województwie. MPEC sponsorem konkursu.


Rozstrzygnięty został konkurs FSNT NOT , na najlepsze prace magisterskie absolwentów białostockich uczelni wyższych w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska. MPEC Białystok był jednym ze sponsorów jubileuszowej, 20. edycji tego wydarzenia.

Rozdanie nagród dla absolwentów Politechniki Białostockiej, Uniwersytetu w Białymstoku i Uniwersytetu Medycznego,  odbyło się we wtorek (9 listopada 2010 r.) w sali konferencyjnej NOT przy ul. Skłodowskiej w Białymstoku.


Uroczystość wręczenia nagród za najlepsze prace magisterskie

Komisja konkursowa za najlepszą uznała pracę Anety Szulęckiej (Uniwersyter w Białymstoku" zatytułowaną "Badanie fototrwałości i lewomepromazyny w warunkach laboratoryjnych i środowiskowych".

MPEC Białystok od lat wspiera konkursy promujące najlepsze prace magisterskie absolwentów białostockich uczelni wyższych. W tym roku byliśmy już także współsponsorem uroczystości rozdania nagród za najlepsze prace magisterskie z dziedziny budownictwa i i inżynierii środowiska, która odbyła się w marcu.

Ten wkład we wspieranie młodych naukowców został doceniony przez  organizatorów, którzy 9 listopada przekazali MPEC jedną z pamiątkowych statuetek przygotowanych dla sponsorów jubileuszowej edycji konkursu na najlepsze prace w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska.
Powrót

Przerwy w dostawie ciepła

23 lipca: Lipowa, Nowy Świat, Piłsudskiego ...
30 lipca: os. Centrum
24-25 Lipiec; Stołeczna 5
31.07-1.08; Bema 60/1
22-24 lipca: os. Młodych
28-29 Lipiec; Wesoła 39
21-22 Lipiec; Waszyngtona 34

Zobacz wszystkie przerwy >>