Najbliższe przetargi

ZR-38/2014 Remont konstrukcji wsporczej rurociągów II
ZR-37/2014 Usługi GSM
ZR-34/2014 Budowa sieci wodociągowej
ZR-26/2014 Dostawa pomp pionowych
ZR-32/2014 Sukcesywne dostawy automatyki i pomp
ZR-36/2014 Przebudowa sieci parowej
ZP-05/2014 Wykonanie i dostawa kompaktowych węzłów cieplnych

Zobacz wszystkie przetargi >>Najlepsze prace magisterskie w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska w województwie. MPEC sponsorem konkursu.


Rozstrzygnięty został konkurs FSNT NOT , na najlepsze prace magisterskie absolwentów białostockich uczelni wyższych w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska. MPEC Białystok był jednym ze sponsorów jubileuszowej, 20. edycji tego wydarzenia.

Rozdanie nagród dla absolwentów Politechniki Białostockiej, Uniwersytetu w Białymstoku i Uniwersytetu Medycznego,  odbyło się we wtorek (9 listopada 2010 r.) w sali konferencyjnej NOT przy ul. Skłodowskiej w Białymstoku.


Uroczystość wręczenia nagród za najlepsze prace magisterskie

Komisja konkursowa za najlepszą uznała pracę Anety Szulęckiej (Uniwersyter w Białymstoku" zatytułowaną "Badanie fototrwałości i lewomepromazyny w warunkach laboratoryjnych i środowiskowych".

MPEC Białystok od lat wspiera konkursy promujące najlepsze prace magisterskie absolwentów białostockich uczelni wyższych. W tym roku byliśmy już także współsponsorem uroczystości rozdania nagród za najlepsze prace magisterskie z dziedziny budownictwa i i inżynierii środowiska, która odbyła się w marcu.

Ten wkład we wspieranie młodych naukowców został doceniony przez  organizatorów, którzy 9 listopada przekazali MPEC jedną z pamiątkowych statuetek przygotowanych dla sponsorów jubileuszowej edycji konkursu na najlepsze prace w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska.
Powrót

Przerwy w dostawie ciepła

4 września: os. Sienkiewicza
4 września: Kraszewskiego, Sobieskiego, Ryska
3 września: os. Centrum
2 września: Akademicka, Krasińskiego, Skłodowskiej-Curie
1-3 września: Ciepła, Poleska
29 sierpnia: Skłodowskiej-Curie
28 sierpnia: Skorupska 17, 28, 30, 32, 34

Zobacz wszystkie przerwy >>