Najbliższe przetargi

ZR-41/2014 Sukcesywne dostawy środków czystości
ZR-12/2014 Modernizacja pompy PO-17
ZR-40/2014 Leasing wózka widłowego
ZR-42/2014 Dostawa oleju napędowego II
ZR-38/2014 Remont konstrukcji wsporczej rurociągów II
ZR-34/2014 Budowa sieci wodociągowej
ZR-26/2014 Dostawa pomp pionowych

Zobacz wszystkie przetargi >>Najlepsze prace magisterskie w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska w województwie. MPEC sponsorem konkursu.


Rozstrzygnięty został konkurs FSNT NOT , na najlepsze prace magisterskie absolwentów białostockich uczelni wyższych w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska. MPEC Białystok był jednym ze sponsorów jubileuszowej, 20. edycji tego wydarzenia.

Rozdanie nagród dla absolwentów Politechniki Białostockiej, Uniwersytetu w Białymstoku i Uniwersytetu Medycznego,  odbyło się we wtorek (9 listopada 2010 r.) w sali konferencyjnej NOT przy ul. Skłodowskiej w Białymstoku.


Uroczystość wręczenia nagród za najlepsze prace magisterskie

Komisja konkursowa za najlepszą uznała pracę Anety Szulęckiej (Uniwersyter w Białymstoku" zatytułowaną "Badanie fototrwałości i lewomepromazyny w warunkach laboratoryjnych i środowiskowych".

MPEC Białystok od lat wspiera konkursy promujące najlepsze prace magisterskie absolwentów białostockich uczelni wyższych. W tym roku byliśmy już także współsponsorem uroczystości rozdania nagród za najlepsze prace magisterskie z dziedziny budownictwa i i inżynierii środowiska, która odbyła się w marcu.

Ten wkład we wspieranie młodych naukowców został doceniony przez  organizatorów, którzy 9 listopada przekazali MPEC jedną z pamiątkowych statuetek przygotowanych dla sponsorów jubileuszowej edycji konkursu na najlepsze prace w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska.
Powrót

Przerwy w dostawie ciepła

18 września - os. Piasta (Chrobrego, Towarowa, Skorupska, Spacerowa, Piasta, Mieszka)
16 września - Jurowiecka, Ciepła, Nowogródzka, Poleska
16-17 września - Ciepła, Jurowiecka, Nowogródzka
17 września - Zwycięstwa, Hetmańska, Gruntowa, Ślusarska, Asnyka
11.09.2014 Legionowa, Skłodowskiej, Waszyngtona, Marjańskiego
10 września: Fasty (ul. Przędzalniana)
10 września: os. Nowe Miasto

Zobacz wszystkie przerwy >>